Қысқа мерзімді жоспарлау: Көшбасшы сайысы
Бұл құжатта «Көшбасшы сайысы» атты сабақтың қысқа мерзімді жоспары туралы толық мәлімет берілген. Сабақтың мақсаты — оқушылардың білімдерін жан-жақты әдістермен шыңдау, логикалық ойлау дағдыларын дамыту. «Көкөзек ауылындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінде өткен сабаққа 25 оқушы қатысып, 1 оқушы сабаққа қатыспаған. Сабақтың құрылымы студенттердің назарын аудару және білімді меңгерту мақсатында қызықты әдістер мен тапсырмалардан тұрады.
Сабақ барысында оқушылармен психологиялық климатты қарай отырып, әртүрлі ойындар мен тапсырмалар орындалады. Оқушылардың жылдамдыққа және ойланададық қабілеттерін дамыту үшін тапсырмаларды орындау барысында алаңы оянады. Одан бөлек, сабақта математика мен әдебиет пәндерін байланыстыра отырып, сабақтың мазмұнын тереңдетуге мүмкіндік туындайды. Оқушылар математикалық ребустар мен сөзжұмбақтарды шешу арқылы тілдік дағдыларын дамытады.
Сабақ жоспары әрбір кезең бойынша уақыт бөлініп жоспарланған, ондағы тапсырмалар оқушылардың белсенділігін және ынтымақтастығын арттыруға бағытталған. Жоспарланған бес кезеңде әр топ тапсырмаларды орындау арқылы біліктерін көрсетеді. Сонымен қатар, оқушыларға жоғарғы деңгейдегі көшбасшыларды анықтау, тәжірибе алмасу, пікірталасқа қатысу секілді мүмкіндіктер беріледі. Жұптық және топтық жұмыс арқылы балалар арасында тың тәжірибелер алмасу ынтымақтастық әрекеттерін нығайтады.
Қысқа мерзімді жоспарлау туралы жазбалар
САБАҚ: Көшбасшы сайысы | Мектеп: «Көкөзек ауылындағы орта мектебі» Коммуналдық мемлекеттік мекемесі | |||||
Күні: | Мұғалімнің есімі: Оспанбекова Ж.Қ | |||||
СЫНЫП: 4 | Қатысқандар саны: 25 | Қатыспағандар саны:1 | ||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) | Оқушылардың білімдерін жан-жақты болуға,өзіне деген сенімділігін қалыптастыруға бейімдеу; | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | |||||
Тапсырмаларды орындау барысында сұрақ-жауапқа жауап бере отырып жылдамдыққа үйренеді. | ||||||
Оқушылардың басым бөлігі: | ||||||
Тапсырмаларды орыорындай отырып ұқсастығын, айырмашылығын ажырата алады. | ||||||
Кейбір оқушылар: | ||||||
| ||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар:
| |||||
Алдыңғы оқу | Сабақтардың бір –бірімен байланысының негізгі қағидалары? | |||||
Жоспар | ||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | ||||
Уақыты |
Өнерлі боп өсеміз
Енді байқағанымыздай әр топтың алдында әріп қиындылары жатыр.Сол әріптерден сөз құрастыру арқылы біз тобымыздың атын анықтаймыз.
| Кеспе қағаздар, | ||||
Ортасы 28мин. 5 мин 5 мин 4 мин 2 мин 4-мин 4 мин 4 мин | Жаңа сабақ барысы:
Сегіту сәті : Көңілді күй |
| ||||
Аяқталуы 7 мин |
Оқушылар стикерге жазып жапсырады. | Кері байланыс | ||||
Қосымша ақпаратАҚТ пайдаланып презентация жасау | ||||||
-Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пән аралық байланыс | ||||
|
|
| ||||
Рефлексия | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||
Тиімді болады деп пайымдаймын. Әр оқушы өз ойларын айтып жаңа қырынан көрінеді. Бір бірлеріне деген гуманистік қарым қатынас туындайды. Мен берілген уақытқа үлгеремін деп ойлаймын. | ||||||
Қорытынды бағамдау |